LietuviųEnglishРусский
 
 

APIE MUS

       
        
UAB „Vaskota“– tai mažmeninės prekybos spaudos kioskuose įmonė, veiklą vykdanti nuo 1994 m. UAB „Vaskota“ spaudos kioskuose Jūs visada rasite naujausius leidinius, o taip pat Jums neatidėliotinai reikalingą prekę, net jeigu tai yra tiesiog smulkmena. 
        
        Su klientais - skaitytojais, vartotojais - bendraujame tiesiogiai. Todėl žinome, kokia svarbi yra klientų aptarnavimo kokybė. Įvertinus visas įmanomas bendravimo su klientu ir jo aptarnavimo metodologijas, liekame ištikimi ilgą laiką visiems gerai žinomai taisyklei, kuria vadovaujamės patys ir to reikalaujame iš savo partnerių - mūsų klientas visada teisus. Jeigu jis neteisus, skaityti sakinį prieš tai – Mūsų klientas visada teisus.
                
        Profesionalus požiūris, patyręs personalas, informacinis mobilumas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su patikimais partneriais suteikia mums galimybę produktyviai ir sėkmingai dirbti. Mūsų įmonė visada buvo ir lieka atsakingu tarpininku tarp skaitytojų ir leidėjų, tarp vartotojų ir tiekėjų. Mes naudojame ilgametę patirtį bei pažangias technologijas tam, kad skaitytojai visada turėtų naujai išleistus leidinius, klientai visada turėtų galimybę įsigyti ir papildyti visuomeninį transporto bilietą, pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis. Nuo ryto iki vakaro dirbame dėl Jūsų ir su Jumis. 
 
        
         
 
Sukūrė: Viskida.lt